وبسایت مجموعه مدیر دام:‌ دارای گواهینامه‌های معتبر مرتبط با دام، طیور، آبزیان و حشرات و مشاوره و راهنمائی در طرح‌های کسب‌و‌کار دام، طیور، آبزیان و حشرات

شرکت انتوسیستم تولید پروتئین بر پایه حشرات

اشتراک‌گذاری در شبکه‌های اجتماعی

www.modiredam.com

در پیرو مقاله حشرات درباره شرکت نکست پروتئین  در این مقاله قصد داریم در مورد شرکت انتوسیستم توضیحاتی را خدمت شما بزرگواران ارائه دهیم. 

شرکت انتوسیستم با تولید و پرورش حشرات گامی مهم در جهت ایجاد تولیدات دامی پایدار بر داشته است. این شرکت در استان کبک کشور کانادا مستقر است و با پرورش حشرات باعث حفظ و پایداری محیط‌زیست می شود. از طرفی این شرکت، با استفاده از مصرف پسماند میوه و سبزیجات در چرخه تولید خود، حفظ ارزش زنجیره غذایی را رقم می‌زنند.

در طی روند افزایش جمعیت جهان انسان بیش از حد منابع موجود بر روی این سیاره را استفاده کرده است و در حال حاضر جهت تولید و تامین نیاز پروتئین خود باید سراغ گزینه‌هایی مانند پرورش حشرات برود. مزیت پرورش حشرات استفاده از پسماند میوه و سبزیجات جهت تولید می‌باشد که باعث استفاده مجدد از مواد مغذی و تقویت چرخه تولید می‌شود. 

www.modiredam.com

در این شرکت با استفاده از پسماندها، لارو مگس (سرباز سیاه) پرورش داده می‌شود که برای تغذیه پرندگان زینتی، پرورش ماهی، حیوانات خانگی، حیوانات آزمایشگاهی و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. محصولات این شرکت شامل لارو زنده و خشک مگس (سرباز سیاه) می‌باشد که حاوی ۴۵ درصد پروتئین است و منبع غنی از کلسیم و امگا-3 نیز می‌باشد. همچنین این لاروها حاوی کیتین، پپتیدهای ضد میکروبی و اسید اوریک نیز می‌باشند. استفاده از این محصولات درعین‌حال که باعث حفظ و پایداری محیط‌زیست می‌شود، سلامت حیوانات را نیز به همراه دارد. 

ترجمه: تیم تحقیق و توسعه مجموعه مدیر دام

علاقه­‌مندانی که قصد دارند پرورش و نگهداری میل­‌ورم را از صفر تا 100 آموزش ببینند پیشنهاد می­‌کنیم بروزترین و کاربردی­‌ترین پکیج پرورش و نگهداری میل‌­ورم را تهیه بفرمایند و به­‌صورت علمی و کاربردی پرورش میل­‌ورم را شروع کنند.
برای اطلاعات بیشتر در مورد پکیج آموزشی پرورش و نگهداری میل­‌ورم می­‌توانید با شماره 2890 615 0933 جناب مهندس افضلی از کارشناسان برجسته مجموعه مدیر دام یا ایمیل: info@modiredam.com تماس حاصل بفرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *